FRONT BODY - FRONT MUDGUARD VOOR APRILIA SHIVER 2012

Front body   Front mudguard voor Aprilia Shiver 2012
 
(1)  86054000XN5
FRONT MUDGUARD, BLACK
(1)  86054000XN6
FRONT MUDGUARD, BLACK
(1)  86054000XR4
FRONT MUDGUARD, RED
 
(2)  85166600XN3
FRONT MUDGUARD, BLACK
 
(3)  AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9
 
(3)  AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9
 
(3)  AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9
 
(3)  AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9
 
(4)  AP8102375
CLIP M5*
 
(5)  AP8150376
CURVED SPRING WASHER *
 
(5)  AP8150376
CURVED SPRING WASHER *
 
(5)  AP8150376
CURVED SPRING WASHER *
 
(5)  AP8150376
CURVED SPRING WASHER *
 
(5)  AP8150376
CURVED SPRING WASHER *
 
(5)  AP8150376
CURVED SPRING WASHER *
 
(6)  895992
FRONT HANDLEBARS COVER
 
(7)  89599300BM
RH SIDE PANEL
(7)  89599300XE4
ENGINE CENTRAL PROTECTI
(7)  89599300XN5
ENGINE CENTRAL PROTECTI
(7)  89599300XR4
RH SIDE PANEL
 
(8)  89599400BM
LH SIDE PANEL
(8)  89599400XE4
ENGINE CENTRAL PROTECTI
(8)  89599400XN5
ENGINE CENTRAL PROTECTI
(8)  89599400XR4
LH SIDE PANEL
 
(9)  AP8150359
SCREW M4X12
 
(9)  AP8150359
SCREW M4X12
 
(9)  AP8150359
SCREW M4X12
 
(9)  AP8150359
SCREW M4X12
 
(9)  AP8150359
SCREW M4X12
 
(10)  AP8144564
RUBBER W/ INSERT *
 
(10)  AP8144564
RUBBER W/ INSERT *
 
(10)  AP8144564
RUBBER W/ INSERT *
 
(11)  AP8102381
CLIP M4
 
(12)  AP8150413
INOX SELF TAPPING SCREW 3,9X14
 
(12)  AP8150413
INOX SELF TAPPING SCREW 3,9X14
 
(13)  AP8150420
SELF-TAPPING SCREW *
 
(14)  895995
SPEEDOMETER
 
(15)  AP8117033
ADHESIVE SPONGE
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

86054000XN5

FRONT MUDGUARD, BLACK
86054000XN5
# 1

86054000XR4

FRONT MUDGUARD, RED
86054000XR4
# 1

86054000XN6

FRONT MUDGUARD, BLACK
86054000XN6
Niet beschikbaar
# 2

85166600XN3

FRONT MUDGUARD, BLACK
# 3

AP8152339

SCREW W/ FLANGE M5X9
# 4

AP8102375

CLIP M5*
# 5

AP8150376

CURVED SPRING WASHER *
# 6

895992

FRONT HANDLEBARS COVER
# 7

89599300BM

RH SIDE PANEL
89599300BM
# 7

89599300XE4

ENGINE CENTRAL PROTECTI
89599300XE4
# 7

89599300XN5

ENGINE CENTRAL PROTECTI
89599300XN5
Niet beschikbaar
# 7

89599300XR4

RH SIDE PANEL
89599300XR4
Niet beschikbaar
# 8

89599400XE4

ENGINE CENTRAL PROTECTI
89599400XE4
# 8

89599400XR4

LH SIDE PANEL
89599400XR4
# 8

89599400BM

LH SIDE PANEL
89599400BM
Niet beschikbaar
# 8

89599400XN5

ENGINE CENTRAL PROTECTI
89599400XN5
Niet beschikbaar
# 9

AP8150359

SCREW M4X12
# 10

AP8144564

RUBBER W/ INSERT *
# 11

AP8102381

CLIP M4
# 12

AP8150413

INOX SELF TAPPING SCREW 3, 9X14
# 13

AP8150420

SELF-TAPPING SCREW *
# 14

895995

SPEEDOMETER
# 15

AP8117033

ADHESIVE SPONGE
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Aprilia. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Aprilia, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Originele onderdelen voor Aprilia Shiver 2012

Aprilia Shiver 2012

750 SHIVER 2012 Shiver
750 SHIVER 2012 Shiver 750 SHIVER 2012 Shiver 750 SHIVER 2012 Shiver 750 SHIVER 2012 Shiver

Shiver

Aprilia SHIVER

Cilinderinhoud: 750 cc
Jaar: 2012